ODALAR & SUİTLER

Deluxe Oda

Yaklaşık olarak 28 m2 büyüklüğe sahip olan odalar, modern bir tarza sahiptir. Odada bir adet LCD televizyon, mini bar ve kasa bulunmaktadır banyolar duşludur. Konforlu bir deneyim yaşamanız için tüm detayları incelikle düşünülen odanızda günün yorgunluğunu atabilir ve bir sonraki gün yaşayacağınız deneyimler için kendinizi yenileyebilirsiniz. Odalar balkonludur.

İsteğe bağlı olarak ilave yataklar hazırlanabilir.

Grand Deluxe Aile Odası

Modern tarzda iki adet yatak odasından oluşmaktadır. Her iki odada bir adet LCD televizyon, mini bar ve kasa bulunmaktadır. Banyolar küvetlidir. Odalar yaklaşık 54 m2’dir. Konforlu bir deneyim yaşamanız için tüm detayları incelikle düşünülen odanızda günün yorgunluğunu atabilir ve bir sonraki gün yaşayacağınız deneyimler için kendinizi yenileyebilirsiniz.

Junior Deluxe Aile Odası

Modern tarzda iki adet yatak odasından oluşmaktadır. Her iki odada bir adet LCD televizyon, mini bar ve kasa bulunmaktadır. Ebeveyn odasında banyo ve WC bulunmakta olup, (banyo küvetlidir) çocuk yatak odasında 1 adet WC bulunmaktadır. Odalar yaklaşık 56 m2’dir. Odalar balkonludur.

DAS Deluxe Suit

Modern tarzda tasarlanan bu süit, bir yatak odasından bu odada bulunan oturma grubundan oluşmaktadır. Oda içerisinde bir banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Oda yaklaşık 75 m2’dir.

Junior King Suit Argeois

Modern tarzda tasarlanan bu süit, bir yatak odasından bu odada bulunan oturma grubundan ve bir adet giyinme odasından oluşmaktadır. Oda içerisinde bir tuvalet, jakuzi, duş ve sauna bulunmaktadır. Oda yaklaşık 70 m2’dir.

Junior King Suit Kapadokya

Kapadokya tarzında esinlenilerek tasarlanan laminant zeminli bu otantik süit, bir yatak odasından, bu odada bulunan oturma grubundan ve bir adet giyinme odasından oluşmaktadır. Oda içerisinde bir tuvalet, jakuzi, duş ve sauna bulunmaktadır. Oda yaklaşık 70 m2’dir.

King Suit Argeois

Modern tarzda tasarlanan bu süit, üç yatak odasından oluşmaktadır. Her odada kendine ait banyo ve tuvalet bulunmakta olup ebeveyn odasında ayrıca jakuzi, duş ve sauna bulunmaktadır. Kapadokya King Suit yaklaşık 256 m2’dir. DAS 3917’de evinizin konforunu yaşamanız için tasarlanan bu suite yalnızca bir kez gelmeyeceğinize eminiz.

King Suit Kapadokya

Kapadokya tarzında esinlenilerek tasarlanan laminant zeminli bu otantik süit, üç yatak odasından oluşmaktadır. Her odada kendine ait banyo ve tuvalet bulunmakta olup ebeveyn odasında ayrıca jakuzi, duş ve sauna bulunmaktadır. Kapadokya King Suit yaklaşık 256 m2’dir. DAS 3917’de evinizin konforunu yaşamanız için tasarlanan bu suite yalnızca bir kez gelmeyeceğinize eminiz.

Kullandığımız Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.