Das3917 Logo
Das3917 Logo

ZİRVEYE ULAŞMANIN EŞSİZ HAZZINI DAS 3917'DE YAŞAYIN...

Erciyes'in tüm doğal harikalarını içerisinde barındıran Das 3917'de sizi neler bekliyor?

72 oda, Türk ve dünya mutfaklarından tadı damakta kalan birçok lezzet, 750 m2’lik SPA merkezinde Türk hamamı, sauna, kapalı yüzme havuzu, masaj, fitness merkezi, 3 toplantı ve 1 balo salonu, küçük misafirler için mini kulüp (sadece kışın hizmet vermektedir). Burada her şey sizin konforunuz ve yıllarca unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşamanız için tasarlandı.

Türkiye’nin en organize, toplamda en uzun pist sayısına, en modern altyapısına sahip kayak destinasyonu Erciyes’te tüm kış sporlarının keyfini yaşarken, Avrupa Alplerinde bulunan otellerle aynı standartta konaklayıp zirveye ulaşmanın eşsiz hazzını DAS 3917’de yaşayacaksınız.

Otel içerisindeki Das Apres, günlük kayak giriş/çıkış alanı ve 300 m2 kayak odasıyla servis vermektedir ve tesise 1 dakika uzaklıktadır.

Kayseri şehir merkezine 25 km, Kayseri Erkilet Havaalanı’na 30 km uzaklıktadır.

Evcil Hayvan kışın 8kg’a kadar ücret karşılığında alınmaktadır.

DAS APRES günübirlik alan sadece kışın aktiftir. Alana shuttle hizmetimiz mevcuttur. DAS APRES yapısında yiyecek ve içecekler ekstra olarak ücretlendirilmektedir.

Kış Dönemi Konseptimiz (Yarım Pansiyon)

Kahvaltı ve akşam yemeği konsepte dahil olarak ücretsiz ve açık büfe şeklinde servis edilir. Kahvaltıda çay kahve ve soft içecekler, akşam yemeğinde ise bu içeceklere ilave olarak lokal alkollü içecekler ücretsiz olarak servis edilmektedir. Bu hizmetlerin dışındaki tüm yiyecek-içecek servisleri ücretlidir. Su, tüm gün ücretsizdir.

Yaz Dönemi Konseptimiz (Tam Pansiyon)

Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği konsepte dahil olarak ücretsiz ve açık büfe şeklinde servis edilir. Tüm ana öğünlerde çay kahve ve soft içecekler ücretsiz servs edilir. Bu hizmetlerin dışındaki tüm yiyecek-içecek servisleri ücretlidir. Su, tüm gün ücretsizdir.

ÜCRETSİZ SERVİSLER

Türk Hamamı — Sauna — Fitness Salonu — Masa Tenisi — Tavla — Okey — Kapalı Yüzme Havuzu — WI-FI — Bilardo – Coffee Break (Çay Saati)

ÜCRETLİ SERVİSLER

Masaj — Bakım — Doktor — Hemşire — Minibar — Kayak Malzemeleri — Taze Meyve Suları — Oda Servisi — Kapadokya Turu — Şehir Turu — Transfer Hizmetleri — Balon Turu — ATV Turu — Trekking – Oda Servisi — Kar Motoru

1988 Doğumlu, Manchester Üniversitesi İşletme – Muhasebe ve Finans Uzmanlık Alanı mezunudur (2009). Sonrasında ise Maastricht Üniversitesi Uluslararası Finans Master'nı tamamlamıştır (2012). İş hayatına lisans eğitimi ile master eğitimi arasında Şahinler Holding’in İç Denetim Departmanı’nda başlamış olup, sonrasında Holding’e bağlı Club Mega Saray Otel’de Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlük yapmıştır. Şuan görevine Şahinler Holding İnşaat ve Turizmden sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Fenerbahçe Kongre Üyesidir. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

1985 Doğumlu, California üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliği alanı mezunudur (2008). İş hayatına Şahinler Holding'e bağlı Adessa firmasında başlamış olup, yine Şahinler Holding’e bağlı Vestino firmasında Genel Müdürlük yapmıştır. Şuan görevine Şahinler Holding finans, yurtdışı firmalar ve cateringten sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda lisanslı futbol oyuncusu olan Akın Şahin, Almanya’nın en önemli gençlik örgütü TD - Plattform'un da üyesidir. Almanca ve İngilizce bilmektedir. Aynı zamanda Fenerbahçe Kongre üyesidir. Bunun dışında Almanya’da kurduğu “International Brands Online” ile Almanya ve Avrupa’nın önde gelen online satış platformlarında kendi markaları ile faaliyet göstermektedir.

1996 Doğumlu, Greenwich Üniversitesi İş Ekonomisi mezunudur (2018). İş hayatına Şahinler Holding’in İç Denetim Departmanı’nda başlamış olup, şu anda Holding’e bağlı Megasaray Club Hotel’de Tenis operasyonunun yöneticiliğini yapmaktadır. Aynı zamanda Şahinler Holding’in Mısır’da bulunan firmasının direktörlüğünü yürütmektedir. 2021 yılından bu yana Şahinler Holdingin İcra kurulunda yer almaktadır. İngilizce bilmektedir.

Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı, tatilini Türkiye’de geçirecek tüm Türk vatandaşlara ve yabancı ziyaretçilere ulaşımdan konaklamaya, tesis çalışanlarından yolcuların kendi sağlık durumuna uzanan geniş bir yelpazede alınması önerilen bir dizi tedbirleri tanımlıyor. Otelimizde de bu bağlamda sizlerin sağlığı için alınmış olan önlemler “Güvenli Turizm Sertifikası” ile belgelendirilmektedir.

Güvenli Turizm Sertifikası
rezervation
Rezervasyon
whatsapp
WhatsApp
Call now
Hemen
Ara